e-mail na kapitána Řekněte nám sv§j názor Aktuality, dojmy ze zápasů Kdo jsme a jak jsme se dali dohromady Statistiky a charakteristiky členů týmu

Zpět
Aktuality
Domů

19. 1. 2003 Jak vést 4:1 na zápasy a nakonec prohrát 5:7? Jak vést v rozhodujícím legu 4:0 a prohrát ho 4:6? Zeptejte se týmu Tyrkysová hvězda. Po zápase s Black knights na tyhle otázky známe odpověď.

Hrálo se sice v Rytíři, ale oficiálně jsme domácí byli my. Už tradičně jsme se slejzali dost pomalu, nejdřív já, pak Ondra, Honza a Trikoš. Nováček Kamil dorazil až na druhej poločas, starej Kamcza nepřišel vůbec. Kyby tady v tý lize o něco šlo, už by dávno dostal vyhazov.

Musel jsem tím pádem začít v útoku. Ale nebylo to tak hrozný, první zápas Honza všechno krásně vychytal, v dalším s Trikošem už mi to i docela střílelo. Narozdíl od Ondry, naší útočný megastar, kterej měl nejhorší produktivitu za minimálně poslední půlrok. Naštěstí aspoň po krutym boji vyhrál jedničku a vedli jsme už 4:1.

To bysme to ale nebyli my, kdybysme vyhranej zápas tak jako vždycky nevyhodili oknem. Čtyřkovou loterii jsme prohráli stejně snadno jako jsme jí mohli vyhrát. Do druhýho poločasu už dorazil útočník Kamil a já jsem vystřídal sebe, což byla asi chyba, ale to už se nikdo nedozví.

Ondra v dalších dvou zápasech prohrál, Trikoš s Honzou svůj zápas projeli úplně hladce. Kamil pak s Honzou vyhrál, s Ondrou v bráně prohrál. A najednou bylo vyrovnáno. Všechna odpovědnost byla na mě - v jedničce a ve volnym nasazení.

Jednička byla hroznej boj. Na lepší straně stolu jsem vyhrál, na horší zase prohrál. Zpátky na tý lepší jsem pak celkem s přehledem ved už 4:0, ale co se pak stalo, to nepochopil nikdo. Nebyly to žádný haluzáky, prostě jsem měl smůlu v koncovce a dostal jsem 6 gólů za sebou. A bylo to.

Volný nasazení jsem hrál s Trikošem. Zase tuhej boj, zase rozhodlo pár míčků. A body byly fuč.

I když jsme prohráli, musim říct, že to byl dobrej zápas. Báječně vyrovnanej a do poslední chvíle napínavej. Kromě dvou se všechny zápasy hrály na 3 legy, což jen dokazuje velkou vyrovnanost týmů. Snad se příště štěstí přikloní na naší stranu.

Zápis z utkání s Black knights (excel).