e-mail na kapitána Řekněte nám sv§j názor Aktuality, dojmy ze zápasů Kdo jsme a jak jsme se dali dohromady Statistiky a charakteristiky členů týmu

Zpět
Aktuality
Domů

8. 12. 2002 Dlouho jsem nic nenapsal, nějak se mi při našich skvělejch výsledcích nechtělo. Končí ale podzimní část sezóny a tak by se slušelo aspoň shrnutí našich dosavadních zápasů. Takže ve výsledcích: THC versus J.P.R. 3:9, AC Dýně 11:1, DF Team 4:8, Gumídci 0:12.


THC - JPR 3:9

Protože v Bondu nám zrušili fotbálky, hrálo se v Kobylisích v nějaký jejich herně mezi panelákama. Byl strašnej vichr, navíc nám tvrdili, že když si necháme auto před hospodou, nevydrží tam ani 5 minut. No nádhera...

Vrhli jsme se ke stolům, v sestavě já, Ondra, Honza, Kamil a první zápas jsme s Andrém vyhráli naprosto hladce 2:0. Pak se ale začalo dít peklo. Soupeři byli hrozně pomalí a vypadalo to, že na ně musíme mít s jednou rukou v kapse. Jenže dávali neuvěřitelný množství haluzáků.

Vim, že je to dost votřepaná výmluva, ale tohle jsem fakt ještě nikdy nezažil. Konkrétně si vzpomínám na svojí jedničku. V prvním legu vedu, jsem lepší, mám ho na lopatě. Najednou z ničeho nic dá soupeř 4 haluzáky, buď o stěny nebo tečovaný hráčema. No nenechám se rozhodit, řikám si mám na něj. Jenže v dalším legu lup - 5 haluzáků a je po zápase. Fakt nekecám!

Takhle podobně to šlo skoro celej zápas, takže to jen těžko mohlo skončit jinak. Soupeři se tomu sami jen smáli, ale aspoň se nám kapitán po zápase za tu haluzákovou smršť upřímně omluvil. Rychle jsme zmizeli z Kobylis zapít smutek domů. Do Punta.

Zápis z utkání s JPR (excel)


AC Dýně - THC 1:11

Do hospody U dýně jsme nakráčeli v sestavě já, Ondra, Honza, Kamil a časem se ukázal i brněnskej internacionál Trikoš. Nehrála tam muzika, takže tam byla trochu zvláštní atmosféra. Stoly byly nacpaný v takovym malym sklepě, kam se sice třeba Ondra vešel, ale já musel chodit se sehnutou hlavou. Byla v něm ale zajímavá akustika - rány po gólech nádherně duněly celou místnůstkou a to se nám moc líbilo :-)

K průběhu hry se toho asi nedá moc napsat. Jedinej zápas ztratil Ondra, kterej prolůzroval jedničku (fuuuj!!! vostuda!!!). Zbytek se odehrál celkem v poklidu. Soupeři celkem slušně bránili, ale dopředu jim to moc nešlo, takže občas se legy díky naší vyhlášený produktivitě dost protahovaly. Zvlášť když hrál Honza vepředu s Trikošem za zádama a musim přiznat že i já s Honzou v bráně jsem nepředved žádnou gólovou smršť.

Výsledek je možná až moc jednoznačnej, některý konce zápasů byly hodně vyrovnaný, ale vždycky jsme je dokázali v pravej okamžik rozhodnout. Kéž bysme s tim neměli problémy ani v ostatních zápasech.

Zápis z utkání s AC Dýně (excel)


THC - DF Team 4:8

Ze stejnýho důvodu jako posledně jsme naše domácí utkání museli odehrát na půdě soupeře. Protože jsme se kvůli tomu museli kodrcat až někam do Kbel, kluci moc nadšený nebyli. Ukázalo se ale, že tam někde daleko mazi polema se schovává moc příjemnej a útulnej klubík. Taky se jmenuje Útulek :-)

Z průběho jednotlivejch legů si toho moc konkrétního nepamatuju. Ale celkově je jasný, že takovýhle zápasy bysme vyhrávat měli. Tentokrát za to mohla naše nerozehranost. Skoro netrénujem a pak nám nevycházej věci který normálně umíme. Nejvíc se to podepsalo na mně, kromě jedničky jsem všechno prohrál.

Přestože jsme hráli tužku, docela dlouho jsme drželi naději na vítězství. Po čtyřce jsme si to ale všechno podělali. Až na konci Ondra s Honzou vyhráli volný nasazení, ale to bylo jen proti jejich "béčku".

Aspoň jsme tam skvěle zakalili. Domů nás vez noční bus až někdy k ránu. Asi tam na nás všichni trochu divně koukali když nás pět pobíhalo kolem dvou stolů - hráli jsme jedničky naším systémem kdo prohraje míček hned střídá a strašně jsme se do toho zažrali...

Zápis z utkání s DF Teamem (excel)


Gumídci - THC 12:0

No tohle bylo hodně jednoznačný. Náš starej známej Láďa se od loňska dost zlepšil a přibral k sobě vyrovnaný kluky. Neměli jsme šanci. Nijak jsme se před tim zápasem ani nestresovali, s vítězstvím jsme nepočítali, takže jsme se tak vyhnuli zklamání.

Sešli jsme se v slabší sestavě, Honza byl mimo Prahu a Kamil se na to rovnou bez vysvětlení vykašlal (bude pokuta, lenochu!!!). Navíc ten den vypadlo trafo a skoro nejezdily tramvaje, takže jsme se slejzali jak švábi na pivo. Soupeři po nás klidně mohli chtít abysme začali jen ve třech, ale naštěstí to nehrotili a počkali.

Všechno probíhalo hladce. Kdybysme víc bojovali, asi bysme několik her mohli uhrát, dva z nich byli přeci jen slabší. Jedinej náš leg jsem uhrál já v jedničce, kterou jsem možná opravdu vyhrát měl, ale prostě jsme to předem vzdali.

Zápis maj Gumídci


Tak to byla naše podzimní sezóna. A co bude na jaře? No zatim to vypadá, že to o moc lepší nebude. Dostat kluky do hospody na fotbálek je skoro nadlidskej výkon. Péťa už v podstatě nehraje, Ondra a Trikoš jsou furt pryč. Kamil sice hraje, ale spíš se čim dál tim víc zhoršuje:-) A Honza? To je asi naše jediná naděje.