e-mail na kapitána Řekněte nám sv§j názor Aktuality, dojmy ze zápasů Kdo jsme a jak jsme se dali dohromady Statistiky a charakteristiky členů týmu

Zpět
Aktuality
Domů

15. 10. 2002 Tak nám začala nová sezóna, a to tak, že bídně. Přeřadili nás do 3. A ligy, takže nikoho ze soupeřů neznáme. Podle prvního zápasu to ale vypadá, že kvalita tu bude asi o trochu vyšší. Nějaký mladý kluci, co mají snad ještě směšnější jméno než my, Rytíři, nás vyklepli 11:1.

Hrálo se u nás doma, v Bondu. Prostředí celkem hezký, podmínky ideální, možná jen trochu křivý stoly. Den předtím jsme bylo na svatbě kamaráda, a trochu se to na nás podepsalo. Mě osobně teda dost bolela hlava a spíš jsem se těšil, až to bude za náma.

Sešli jsme se já, Ondra, Kamil, Péťa a Honza. Když jsme mrkli do zápisáku, zjistili jsme, že soupeři maj naprosto úchylný přezdívky, třeba Dobytek, nebo Penis. Tak jsme se taky zapsali pod přezdívkama, já - Bizon, Péťa - Trakař, Ondra - Datel, Honza - Chrabroš a Kamil - Čudlík. Hlavně Čudlík kvůli svojí přezdívce dost zuřil a říkal něco o tom, že to příště radší hráte nebude. Má ale smůlu, tohle jméno na něj docela sedí.

Čudlíka jsem ze začátku nechal sedět, což byla možná chyba, protože Trakař pak docela tužkoval, ale stejně si zahráli všichni. Hned první zápas byl docela zlomovej, prohráli jsme ho s Datlem hodně těsně. Mě fakt bolela hlava, tak mi to zas tak nechytalo, Datlovi pořád utíkal míček, no prostě hrůza.

Prohráli jsme naprosto všechno až do volnýho nasazení. Občas to byly dost divný zápasy. Jeden jsem si fakt vytrpěl, v jejich týmy byl snad ten nejpomalejší útočník jakýho jsem kdy potkal. Byl hodně šikovnej, takže měl míček v jednom kuse na trojce, ale tam nevěděl co s nim. Prostě nemoh dát normálně gól, protože všechny finty dělal strašně pomalu. Jenže měl tolik pokusů, že mu tam nakonec vždycky nějaký náhoďáky spadly a protože Trakař nedal skoro nic, prohráli jsme.

Ondra zas prohrál jedničku dvakrát o jeden míček, takže docela smůla. Já jsem jí měl vyhrát na 100%, a taky jsem si tim byl jistej, protože ten soupeř vůbec netušil. Jenže v prvním legu jsem dostal 4 góly odražený od stěn a ve druhym další 3!!! To jsem fakt nezažil. Dokonce jsem se neudržel a poslal ho někam, což jinak opravdu neni můj styl.

Až na to volný nasazení jsem šel já s Čudlíkem a nějak jsme to uhráli, i přesto, že Čudlík měl asi 10 minutovou pauzu bez gólu. Prostě a jednoduše, dopadlo to všechno strašně. Tečka.

Zápis z utkání s Rytířem (excel).