e-mail na kapitána Řekněte nám sv§j názor Aktuality, dojmy ze zápasů Kdo jsme a jak jsme se dali dohromady Statistiky a charakteristiky členů týmu

Zpět
Aktuality
Domů

11. 6. 2002 Konečně jsme dokázali bodovat i proti týmu z horní poloviny tabulky. S Prosekem jsme v Řetězu uhráli remízu 6:6, i když jsme sahali po vítězství. Na nějaké umístění v tabulce můžeme zapomenout, protože na další zápas jsme se nesešli a asi nás nemine kontumace.

Ačkoliv jsme byli domácí, hrálo se už podruhý v Řetězu, protože Ploutev je zavřená. Sešli jsme se v sestavě já, Péťa, Honza a Kamil. Na druhou půlku dorazil Ondra a Patrik, Kamil naopak odjel pryč.

Vývoj zápasu dobře vystihuje dost divoká změna skóre - 2:0, 2:4, 6:4, 6:6. Začali jsme dobře, ale pak jsme nechali soupeře vyrovnat. Ondra pak podruhý za sebou prohrál jedničku a loterie s názvem čtyřka nám taky nepřála.

Soupeři hrozně kalili a asi to trochu poznamenalo jejich výkon ve druhym poločase. Všechny čtyři dvojky jsme vyhráli poměrem 2:0, i když u čtvrtý (celkově desátý hry) jsme se maličko pohádali. Až do tý chvíle nehrál zdaleka nejlepší hráč Proseku Hanz, protože se někde toulal s roštěnkou. Dorazil až když se hrály druhý dvojky a soupeři ho dodatečně dopsali do poslední z nich. Hanz nás v ní porazil, jenže pak jsme si všimli, že jí hrát vůbec neměl. Ještě to nebylo na papíře, tak jsme ten zápas hráli znova proti původní sestavě a tentokrát jsme vyhráli my.

Stav byl 6:4 pro nás a já jsme mohl v jeničce potvrdit vítězství. Ve třetím legu jsem vedl 4:2, ale přesto jsem prohrál. Jako kapitán jsem tým moc nepodržel, ale když jsem viděl, jakou má protivník z vítězství radost, zas tolik mi to nevadilo. Volný nasazení už Hanz hrál a Ondra s Honzou neměli moc šanci.

V zápase byl příjemnym překvapením výkon Honzy, kterej chytal hodně spolehlivě. Celkově je bod asi úspěch, ale výhra byla tak blízko...

Zápis z utkání s Prosekem (excel).