e-mail na kapitána Řekněte nám sv§j názor Aktuality, dojmy ze zápasů Kdo jsme a jak jsme se dali dohromady Statistiky a charakteristiky členů týmu

Zpět
Aktuality
Domů

20. 5. 2002 Náš druhej zápas s Mechanikus cruttor byl snad ještě infarktovější, než ten první. Vítězství 7:5 jsme vybojovali až v posledních dvou zápasech a potřebovali jsme k tomu trochu štěstí. Potkala nás ale dost nemilá věc, zavřeli nám Ploutvonožku. Zatím nevíme, kde budeme hrát.

Když jsme přijeli na místo, zjistili jsme, že Ploutev je zavřená a vyklizená. Přesunuli jsme se proto do Buldoka a začali zápas o trochu pozdějc.

Se scházením je to v poslední době dost špatný, trochu nám chyběj obránci. Honza pořád někde jezdí a Patrik je v jednom kuse v Brně, skoro by se hodilo sehnat někoho dalšího, třeba i cizího. Takže sešli jsme se stejně jako minule - já, Ondra, Kamil a Péťa, 3 útočníci a 1 obránce.

Ondra hrál zase vzadu a docela mu to šlo, jenže mu to vůbec nesvědčí co se týče hry dopředu. Když pak hrál v útoku, byl rozhozenej a moc toho nedával.

Konečně se nám povedlo trochu změnit naše zaběhaný schéma. Tentokrát jsme sice stejně jako vždycky vedli po prvních čtyřech utkáních 3:1 (zaváhali jsme jen já s Péťou), pak ale, světe div se, Ondra prohrál jedničku. A hned vzápětí jsme pro změnu vyhráli čtyřku, což ale nebylo zas takový překvapení, protože mechaniky jsme v ní roznesli i posledně.

Dál už to šlo zase podle šablony - přišla krize a druhý čtyři dvojky jsme prohráli 1:3 (teď zase zaváhali všichni kromě mě s Péťou) a najednou bylo srovnáno na 5:5. Zase jsme museli na závěr trochu zabrat. Naštěstí jsem měl v jedničce docela lehkýho soupeře, kterej moc nestíhal.

Do volnýho nasazení jsem poslal sebe a Kamila, i když kluci říkali aby hrál spíš Péťa. Byl do hodně divokej souboj. Vlítli jsme na ně a první leg jsme získali poměrem 5:0 během asi dvou minut. Druhej leg byl trochu delší, jejich útočník začal hodně riskovat a vyšlo mu to - 5:0 pro ně. Třetí byl hodně vyrovnanej, Kamil krásně zvýšil na 4:3 pro nás a ten útočník už do toho mlátil hlava nehlava. Jedna jeho rána se nějak záhadně odrazila do jejich vlastní branky a byl z toho rozhoďák. Ten útočník pak začal vzteky kopat do stěny.

Znamená tohle vítězství zlepšení? Těžko říct, spíš ale stagnujeme. Musíme přestat podceňovat soupeřea sehnat spolehlivýho obránce. Pak se možná dokážeme vyšplhat o něco vejš.

Zápis z utkání s Mechanikus cruttor (excel).