e-mail na kapitána Řekněte nám sv§j názor Aktuality, dojmy ze zápasů Kdo jsme a jak jsme se dali dohromady Statistiky a charakteristiky členů týmu

Zpět
Aktuality
Domů

17. 5. 2002 O našem posledním zápase v suchý dásni jsem ani nepsal, to ani nebyl fotbal z naší strany. Uvidíme, jestli se po měsíční pauze dokážeme dostat u krize. Včerejší remíza 6:6 s Progresou nic dobrýho nevěstí, ale necháme se překvapit.

Do Guru jsem dorazili ve složení já, Ondra, Kamil a Péťa. Patrik byl na cestě z Brna a čekalo se kdy dorazí. Jeho busík měl ale trochu zpoždění, takže jsme nakonec začali bez něj.

Progresáci toho od posledně naštěstí stejně jako my taky moc nenatrénovali, takže zápas byl docela vyrovnanej. Naše zápasy bysme mohli klidně opisovat přes kopírák: vyhrajeme prvních pár zápasů, pak Ondra vyhraje jedničku, prohrajeme čtyřku a pak přijde krize.

Ani tentokrát to nebylo jinak. Z prvních čtyř utkání prohráli akorát Péťa s Ondrou. Jinak se soupeři moc nechytali, elka dávali do stěny a dostávali haluzáky z hrábí. Nálada byla docela dobrá, jenže někde uvnitř už jsme stejně všichni tušili, že ve druhý půlce prostě zatužkujem, ať se děje co se děje.

Ondra suveréně vyhrál jedničku, naopak ve čtyřce jsme vůbec nevěděli. Všechno při starym. Pak přišel Patrik a vystřídal jsem ho za Péťu. Tím jsem to možná trochu prokaučoval, ale kdo ví, co by bylo, kdyby...

Patrikovi to moc nechytalo a Progresáci nejenže srovnali, ale díky pořádný dávce štěstí vyhráli všechny 4 dvojky druhýho poločasu. Mě osobně dost srazil zápas kdy jsem hrál s Ondrou a v druhym legu dal VŠECHNY góly soupeře brankář. To jsem fakt asi ještě nezažil. Prostě smůla se na nás nalepila a abysme aspoň plichtili, museli jsme dvakrát vyhrát.

Vyhrál jsem jedničku a rád bych se pochlubil, že jsem jako správnej kapitán podržel tým, ale říct to nemůžu, protože na vyhrání tohohle zápasu žádnej výkon potřeba nebyl. Rozhodovali jsme se koho do volnýho nasazení. Trochu krutě jsem se tam nacpal místo Patrika, ale jemu to bohužel ten den fakt moc nechytalo. Ondra pak dostal geniální nápad poslat do útoku Péťu, kterej předtím seděl. Péťa si na lavičce nastřádal svoje pověstný štěstí a několika dobře umístěnejma náhoďákama naprosto zničil soupeře. A musím přiznat, že taky výborně bránil.

Závěrečný skóre 6:6. Může nás trochu utěšovat, že na legy jsme vyhráli 15:14, ale jinak remíza s Progresou žádný velký zlepšení nenaznačuje.