e-mail na kapitána Řekněte nám sv§j názor Aktuality, dojmy ze zápasů Kdo jsme a jak jsme se dali dohromady Statistiky a charakteristiky členů týmu

Zpět
Aktuality
Domů

11. 4. 2002 Hrajeme čím dál tím hůř. Ani se mi už o tom nechce psát. Na čím slabší soupeře narážíme, tím větší tužku hrajem. V utkání na Proseku jsme tradičně přepálili začátek a po tragickym druhym poločase prohráli 8:4, doma se zatím nejslabším soupeřem Vatos Locos jsme zvolili jonou taktiku - prohráli jsme první 4 zápasy a pak začali dotahovat. Nějakou nešťastnou shodou okolností to ale nevyšlo a vaťáci si odvezli výhru 7:5.

V klubu Řetěz na Proseku jsme se poprvý sešli v plný sestavě a jako vždycky jsme měli výbornej začátek. Vedli jsme už 3:1, když si ale soupeři najednou všimli, že do 3. a 4. zápasu dvojek nasadili svoje hráče špatně. Hodně dlouho jsme o tom diskutovali, nakonec jsme ale vyhověli Proseku a zápasy odehráli znova. A jako naschvál jsme je oba projeli!

Pak Ondra (tradičně) vybojoval bod v jedničce, ale vzápětí jsme ho (tradičně) ztratili ve čtyřce. Do druhýho poločasu nastoupil za soupeře jeden dobrej útočník, kterýho jsme nějak nezvládali bránit, a všechno nám najednou přestalo vycházet. Prosek měl v sestavě dva celkem dobrý hráče a taky několik tužek, jenže my jsme toho naprosto nepochopitelně nedokázeli využít a ty tužky porazit. Navíc jsem prohrál jedničku a všchno bylo v prdeli.

Aspoň se zápas odehrál v příjemnym prostředí. Řetěz je bezvadnej klub. Po prohře jsme si trochu spravili náladu na stole pro šest hráčů, kde jsme se docela vyřádili.

Zápis z utkání s Prosekem (excel)

Domácí zápas s Vatos Locos - to je naprostá tragédie. Hůř fakt hrát už snad nemůžem. Byli jsme sice jen čtyři - já, Kamil, Ondra a Honza - ale po prvních míčích jsme si začali až moc věřit. Soupeři byli tak pomalí, že jsme skoro nevěřili vlastním očím. Jen dva útočníci zvládali obstojně stahovačku, která ale byla snadno čitelná.

Ale všechno bylo trochu jinak, než jsme si představovali. Vatos uhráli první zápasy hlavně proto, že dávali naprosto neuvěřitelný množství náhoďáků. My jsme si ale pořád mysleli, že se to vyhraje nějak samo a hráli jsme hrozně laxně. První bod pro nás dokázal vyhrát až Ondra - náš mistr jedniček. Naneštěstí jsme už zase projeli čtyřku a vypadalo to s náma fakt bledě.

Do druhýho poločasu jsme se dokázali aspoň trochu zkoncetrovat a chvíli jsme hráli, jak to umíme. Soupeři vůbec nestíhali a naprosto pohodlně jsme srovnali na 4:4. Jenže pak jsme zase začali usínat. Já jsem jako kapitán naprosto selhal, prohrál jsem zápas s Honzou za zády a pak i jedničku a bylo rozhodnuto. Moc se všem za to omlouvám.

Závěrečný volný nasazení Ondry a Kamila už jen zmírnilo naší porážku na 7:5. Byl to rozhodně náš nejslabší výkon od začátku ligy. Snad se dáme nějak dohromady.