e-mail na kapitána Řekněte nám sv§j názor Aktuality, dojmy ze zápasů Kdo jsme a jak jsme se dali dohromady Statistiky a charakteristiky členů týmu

Zpět
Aktuality
Domů

20. 3. 2002 Pravidlo číslo 1: nikdy nehrát dvě ligový utkání v jeden den! Dneska jsme na to krutě dojeli. V krásnym zápase jsme odpoledne porazili Mechanikus krutor 7:5, jenže jsme ze sebe vydali skoro všechny síly a večerní zápas proti Nasty bloujobu jsme odevzdali 2:10.

Po týdenním odkladu jsme se konečně dostali k odehrání zápasu s papírově jasně nejslabším týmem soutěže Mechanicus cruttor, a k naší hanbě jsme s nima měli dost problémy. Soupeřům ale patří dík za krásnej a napínavej zápas.

Mechanici nás přivítali přátelsky a celou dobu se chovali nejpohodovějc ze všech týmů, co jsme zatím potkali. Tradičně jsme přepálili začátek a hladce jsme vedli 3:0. Pak se nám dokonce poved skoro zázrak, vyhráli jsme poprvé (a asi taky naposled) čtyřku.

Pak jsme se ale nechali trochu ukolébat a soupeř toho dokonale využil. Těsnými výsledky dokázal po 10. hře vyrovnat na 5:5. A navíc mě v jedničce čekal jejich nejlepší útočník. Dal jsem do toho souboje fakt včechno a jako správnej kapitán jsem vydřel vítězství 2:1. Na volný nasazení mi ale už nezbyla síla a tak nastoupil Honza a Kamilem. Ani jsem se radši nekoukal, ale kluci nezklamali a udrželi těsný vítězství.

Vyčerpaní tuhým bojem jsme se přesunuli do Ploutve, kde už na nás čekali Nasty bloujob. Sice jsme do sebe nacpali tunu čokolády, ale stejně jsme byli jak mátohy a nedokázali jsme se vůbec soutředit.

Oproti Mechanikům byli tihle kluci o poznání míň přátelský, a nejenže se moc nebavili s náma, ale dokonce se docela krutě hádali i sami mezi sebou. Jeden z jejich brankářů byl docela tužka, a jejich kapitán na něj přád křičel, jakej je debil. To my se mezi náma klukama rači trošku povzbudíme :-)

K samotný hře se toho nedám moc říct. Jen první zápasy byly trochu vyrovnaný, ale jinak jsme se fakt na nic nezmohli. Přitom soupeři hráli příšerně stereotypně, prostě absolutně roboticky, a v lepší náladě bysme na ně určitě měli. Jediný zápasy dokázal vyhrát Honza s Ondrou, resp. se mnou v útoku.

Zápis z utkání s Nasty bloudžob (excel).