e-mail na kapitána Řekněte nám sv§j názor Aktuality, dojmy ze zápasů Kdo jsme a jak jsme se dali dohromady Statistiky a charakteristiky členů týmu

Zpět
Aktuality
Domů

3. 3. 2002 Úspěšně jsme odehráli naše první utkání v Rosengart lize. První hrací týden 3. B ligy jsme měli volno a tak jsme se do hry zapojili až ve druhém kole. Na naší domácí půdu zavítali soupeři z týmu Progresa a odvezli si celkem hladkou porážku 8:4.

K utkání jsme málem nenastoupili, protože Péťa odjel na hory a Patrik do Brna. Protože se Patrik "zapomněl" předem omluvit, museli jsme na poslední chvíli přijmout novýho člena. Naštěstí měl Honza zrovna čas a stal se narychlo naším šestým členem. No aspoň jsme teď 3 obránci a 3 útočníci.

Zatímco jsem čekal na ostatní v Ploutvonožce, okouknul jsem hru soupeřů. Hráli docela rychle a důrazně a nervozita ze vstupu do ligy docela narostla. Ukázalo se, že jsem zapomněl na některý užitečný věci, například rozměnit si před utkáním pětky, nebo vzít olej na tyče. Naštěstí zkušenější soupeři všechno měli, a tak jsme nakonec s malým zpožděním mohli začít.

Ani jsme se nestačili rozehrát a vedli jsme 5:0. Soupeři hráli sice rychle, ale naštěstí ne moc přesně. Zvlášť jejich kapitán Jeníček byl v útoku výbornej, ale jeho nechytatelný rány končily většinou vedle. Navíc měli o dost lepší útočníky než obránce, takže odpadly tradiční Ondrovy problémy se skórováním. Ondru musím navíc zvlášť pochválit, protože v první jedničce dokázal porazit Jeníčka a zajistil nám tak uklidňující náskok. Jeho styl na soupeře platil, já s Patrikem mu to jeho šolíchání s míčkem v ůtoku už nesežerem, ale brankáři Progresy si moc nevěděli rady.

Pak přišla hra 4 na 4, naše první v životě. Samozřejmě jsme to projeli, ale byla to docela sranda. Musíme přijít na to, jakej post komu sedí.

V posledních zápasech už jsme se tolik nesoustředili, protože bylo prakticky rozhodnuto. Kamil totálně prokaučoval hru 1 na 1, já s Honzou jsme se jako dva obránci spolu moc neprosadili, ale všechno dobře skončilo - s Ondrou jsme v hodně napínavym posledním zápase porazili jejich první dvojici a stanovili jsme tak konečný skóre na přijatelných 8:4.

Nevěděli jsme, co od ligy čekat, ale teď už víme že se neztratíme a já sám za sebe musím říct, že už se nemůžu dočkat dalšího zápasu.

Zápis z utkání (excel).