Dorky - fotbálkový klub

AKTUALITY
KÁDR
KONTAKT
GUESTBOOK

Aktuality


10|11|05 Neverending story

Neverending storyFanoušci lepých tvarů zrcadlících se skleněnými trávníky jásejte a hodujte! Vězte, že, ač nepřízní osudu, vnitřními sváry o kapitánské kormidlo, hurikány, potopami, sexuálními skandály a vlastní leností téměř zlomený, tým Dorek tu stále je, připraven rozdávat fotbálkovou radost všem svým fanouškům měrou stejně plnou, jakou i rozsévat zkázu a zmar v řadách bezvěrců a pohanů propadnuvších bludům a falešným kázáním, odpadnuvších od víry jediné a pravé, samotným Velkým Robotem zvěstované, zvané oldschool.

Po náročné letní přípravě se Dorky oběma rukama vrhly do neznámých houštin nově nalosované, ale pořád naší, báječné 3. ligy a z doupěte týmu N.O.S. si odvezly skvělou zahajovací porážku, která je zdravě nakopne na vítězný finiš sezóny.

2. kolo
N.O.S. — Dorky 7:5 (19:10)
Hráno 16.10.05 u Pytláka

Abych parafrázoval známé rčení, třetí liga je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co si vytáhneš a jaký tým potkáš. Kromě sladkých nugátů a jemně krémových pyré se na jazýček občas připlete i nějaký ten kus staniolu, zapadlá nečistota, či všemi nenáviděná rumová pralinka. A právě takovou pralinkou se ukázal být tým N.O.S., který se nejprve ze všech sil snažil zápas zkontumovat ve svůj prospěch, a když se Dorky statečně sjely ze všech koutů této i jiných republik, ani se nenamáhali dostavit. Až použití diplomatických superschopností kapitána Karnáta vedlo k časoprostorovému průniku obou týmů.

Citlivé Dorky nejsou stavěné na vlny negativních emocí a nešťastný úvod střetnutí utlumil jejich obvyklý gejzír pozitivní energie, následovávaný nezastavitelnou vlnou oldschoolové kreativity a sprchou gólů v soupeřově plechové díře.

Po vyrovnaném úvodu přišel klíčový okamžik, kterým byla ztráta jedničky a čtyřky, kdysi smrtících zbraní, kterými Dorky zvracely vývoje zápasů na svoje strany. Probodeny vlastním mečem, otráveny vlastním jedem, spadnuty do vlastní jámy, nezmohly se již na účinný odpor a utopily se v pralinkovém rumu jak vosy v malinové limonádě.