Dorky - fotbálkový klub

AKTUALITY
KÁDR
KONTAKT
GUESTBOOK

Aktuality


19|01|04 První body z domácí půdy!

Prokletí domácího hřiště zlomeno! Mocné dorky už se nebojí že si zašpiní obývák a rozsévají zkázu do řad nepřátel i u sebe doma. Poprava hostů z týmu Barbudos byla rychlá a a krvavá — 12:0.

9. kolo
Dorky — Barbudos 12:0 (24:1)
Hráno 18.1.04 v Lužické
Zápis z utkání

Kvůli náročné synchronizaci harmonogramů žádaných hvězd našeho týmu jsme byli nuceni odehrát zápas v "dorka-free" složení. Neboli bez Báry. Naši hrozivou sílu to ale nijak nezmenšilo, naopak, ušetřili jsme spoustu energie, protože jsme nemuseli řešit kdo bude hrát a kdo ne.

Předzápasovou rozcvičku jsme s grácií božského Alexe Del Piera pohrdlivě vynechali a rovnou připojili ruce k rychlým tyčím. Než se ale naše zabijácké instinkty uvedly do plné pohotovosti, utrpěli jsme jedinou ostudnou ztrátu. Kačí s Honzou ztratili jeden maličký legík a přišli jsme tak o čisté konto.

Dál už vše probíhalo podle scénáře jednotvárnějšího než mexická telenovela. Útočníci karnátili o106, brankáři chytali a nad křivými stoly se rozlévala opojná záře vítězství.

Nejdramatičtější okamžik nastal v desáté hře, když se za stůl postavila údernická dvojka Trikoš s Honzou. V prvním legu prohrávali dokonce už 3:4, ale narušit naší vítěznou bilanci se nakonec přeci jen neodvážili a vyhráli 2:0.

Rád bych přidal ještě nějaké dechberoucí podrobnosti z našeho historicky nejvyššího vítězství, ale nic zajímavějšího se za celý zápas nestalo. Jó, vyhrávat je celkem nuda...