Dorky - fotbálkový klub

AKTUALITY
KÁDR
KONTAKT
GUESTBOOK

Aktuality


10|11|03 Série výsledků 4:8 pokračuje!

Čtyři kola a pokaždé výsledek 4:8 z pohledu domácích. Tentokrát jsme jimi bohužel byli v zápase s RyBa B my.
I prohrávat se ale dá s úsměvem a důstojně. Zvlášť když se proti lepšímu týmu podaří uhrát pár legů.

4. kolo
Dorky — RyBa B 4:8 (11:16)
Hráno 9.11.03 v Lužické
Zápis z utkání

Na domácím stadionu se sešla klasická sestava. Poslední dorazil Kačí a byl proto nemilosrdně usazen na lavičku náhradníků.

Kvalita soupeřů se brzy projevila a bylo jasné, že z tohohle zápasu nevydolujem body, ani kdyby se naše góly počítaly za dva. Začátek jsme sice nepřepálili, ale skóre 0:4 po prvních dvojkách se rozhodně nedá počítat za vítězství taktitky.

Kačí už si na lavičce nervózně leštil kopačky, tak jsme ho vypustili do jedničky. Soupeři nechtěli věřit, že je vždycky vyhrává, výsledek 2:0 na legy se ale ukázal být dostačujícím argumentem.

Že vždycky vyhráváme i čtyřku jsme se už vystvětlovat nesnažili a radši jsme jim to rovnou ukázali. To, co jsme dřív pokládali za pitomý výmysly kluků z továrny na roboty, se teď stalo naší parádní disciplínou. Za čtyři kola ligy jsme ve čtyřce ještě neztatili ani jeden maličkej legík!

Do druhého poločasu jsem vystřídal sebe a nechal svoje svěřence, ať se předvedou. Předvedli poctivou 3. ligu a odměnou byly čtyři prohrané dvojky a rozhodnutý zápas. Obranné komando Honza—Trikoš aspoň vybojovalo jeden leg, což je určitě příslib do budoucnosti.

Stylem "fas chaos" jsem pak vyhrál jedničku 2:0. Na závěrečné jsme nasadili tradiční allstar tým já—Kačí a byla to první a bohužel taky jediná dvojka, kterou jsme v zápase vyhráli.

Nakonec z toho bylo zase naše osudové skóre 4:8. Tentokrát proti kvalitním soupeřům, kteří byli prostě lepší.


A na závěr malá perlička: prohlášení s podpisy celého týmu!