Dorky - fotbálkový klub

AKTUALITY
KÁDR
KONTAKT
GUESTBOOK

Aktuality


09|11|03 Po úspěšném dvojzápase se hřejeme na výsluní ligy

Minulý ligový víkend měl dva dny, odehráli jsme dva zápasy a přivezli jsme z nepřátelské půdy šest bodů. Po návštěvě mocných Dorek týmům JPR i Jenkíz zůstaly jen oči pro pláč a výsledek 4:8 v zápisáku.

1. kolo
JPR — Dorky 4:8 (13:17)
Hráno 18.10.03 na JPR
Zápis z utkání

V nám už dobře známém klubu JPR v Kobylisích jsme se sešli s tradičním zpožděním a v tradiční sestavě. Na začátku podporoval Trikoš z lavičky zálkadní sestavu já, Kačí, Bára a Honza.

Poměrně hladce jsme šli v zápase do vedení, které jsme po Ondrově výpadku v jedničce potvrdili bezchybně sehranou čtyřkou.

Do druhého poločasu naskočil místo Honzy odpočatý a u postranní čáry se netrpělivě rozcvičující Trikoš, který se bezproblémově zařadil do rozjetého týmu. Za rozhodnutého stavu si Honza dokonce mohl vyzkoušet jedničku, ve které sice neuspěl, ale určitě nasbíral hodně zkušeností :-)

Soupeřům patří dík za přátelskou atmosféru, nám pochvala za první vítězství v sezóně.

3. kolo
Jenkíz — Dorky 4:8 (12:18)
Hráno 19.10.03 na Sibřině

Díky Kačenkovi jsme se do exotických krajin kde sídlí Jenkíz dostali hezky rychle a pohodlně kárkou. Sestava byla stejná jako na JPR.

Jen co skončil na vedlejším stadionu mistrák, vrhli jsme se na fotbálek. K našemu nemilému překvapení hřiště disponovalo jen jedním stolem v téměř dezolátním stavu. Přizpůsobení nepřiznivým podmínkám by leckomu činilo potíže, žárem bitev zocelené Dorky se ale nenechaly rozhodit.

Vítězná sestava se nemění a proto se role cheer—leadera ujal pro začátek zase Trikoš. Nic bohužel nejde tak snadno, jak by mělo a po první sadě dvojek (a mém špatném výkonu) byl stav 2:2. Naštěstí Kačí svoje řemeslo nezapomněl a vybojoval jedničku a o výsledku čtyřky v našem excelentním provedení nemohlo být pochyb.

Po těžkém rozhodování zůstala do 2. poločasu sedět Bára. Trikoš s Ondrou sice ztratili proti jejich all—stars, ale já s Honzou jsme nekompromisně oplatili. Definitivní pojistku přidalo po heroickém výkonu našem brankářské komando Trikoš—Honza.

Zbytek už se jen dohrával a nakonec jsme si celí šťastní odvezli ze Sibřiny vydřené a cenné vítězství. Na závěr malá perlička: všechny zápasy, které s námi hrála Bára (ročník 84!) jsme vyhráli 8:4. Jen tak dál!