Dorky - fotbálkový klub

AKTUALITY
KÁDR
KONTAKT
GUESTBOOK

Aktuality


15|10|03 A hned tu máme první zápas, 4:8 doma s TJ Sokol Jino

Po půl roce intenzivního ne—tréninku jsme zpátky v lize. Podle prvního zápasu to vypadá, že forma zůstala plus mínus stejná (mizerná). Přesto jsme podali bojovnej výkon a naznačili, že naše domácí půda bude Letnou třetí ligy.

2. kolo
Dorky — TJ Sokol Jino 4:8 (10:17)
Hráno 12.10.03 v Lužické
Zápis z utkání

Na zápas jsme se tradičně slejzali jak švábi na pivo, soupeři ale byli trpěliví a nijak se nenervovali. Půl hodiny po začátku jsme konečně byli komplet v sestavě já, Honza, Kačí a Trikoš. Tři obránci a jeden útočník, ale s tím už si dokážeme poradit.

Po prvních dvou zápasech nám trochu naskočil studenej pot a kdybysme nebyli optimisti, šli bysme radši rovnou domů. Prostě Jino byli dobrý a my strááášně nerozehraný. Z dalších dvou her jsme naštěstí já s Honzou vyválčili první vítězství a poznali jsme, že to přeci jen nemusí skočit 12:0.

Kačí pak trapně jako vždycky vyhrál jedničku a přišla čtyřka, naše ne—zrovna—parádní disciplína. Na naší propracovanou útočnou taktiku ale soupeři nedokázali najít sebemenší odpověď a roznesli jsme je 2x 5:0.

Další průběh zápasu byl dost vyrovnanej. Útočníci Sokolíků se hůř prosazovali a každej míček znamenal tvrdej boj. Přesto se nakonec projevila jejich větší technická zdatnost a misky vah se převážily na jejich stranu. Z dalších dvojek dokázali vyhrát jen Honza s Kačím a zbytek zápasu patřil Sokolu. Po napínavym boji jsem prolůzroval i svojí jedničku a bylo jasno, kdo si bude muset nějak poradit s tou kupou bodů z dnešního zápasu.

Nakonec jsme nedopadli špatně. Dobře jsme si zakopali a prohráli míň, než Luka City, který to od Jino dostali 11:1.